RDJ.pl

Nasza firma specjalizuje się w szeroko rozumianej organizacji i prowadzeniu imprez. 

Naszym celem jest Wasza udana impreza.

Dwudziestodwuletnie doświadczenie DJ Robbiego/Robert Próchnicki/ mieszamy ze świeżym spojrzeniem DJ-ów z młodszego pokolenia dzięki temu reprezentujemy starą szkołę DJ-ki i sztuki prezentowania muzyki, jednocześnie będąc non stop na bieżąco z wszelkimi trendami w muzyce klubowej.

Prezentujemy zarówno evergreeny z ostatnich 40 lat jak i nowości, a na naszych imprezach bawią się razem wszystkie pokolenia. Animujemy imprezy prowadząc zarówno konferansjerkę jak i zabawy bądź konkursy, w tym karaoke. Prowadzimy imprezy dla dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach jak i dla młodzieży w liceach bądź klubach studenckich. Organizujemy oprawę muzyczną eventów, imprez firmowych oraz imprez o charakterze masowym i plenerowym. Prowadzimy wesela,studniówki, bankiety, imieniny etc.

Wspomagamy również technicznie i organizacyjnie  www.maratonpiosenki.pl oraz www.wiosenneczarowanie.pl nagłaśniamy koncerty oraz wszelkie wydarzenia plenerowe.

Zespół naszej firmy tworzy dziewięciu DJ / Prezenterów, dzięki temu jesteśmy w stanie jednego dnia prowadzić kilka imprez o różnym charakterze, róznej tematyce i w róznych miejscach Polski.Mamy do dyspozycji profesjonalnych akustyków oraz animatorki zabawy. Współpracujemy z jednym z najlepszych zespołów coverowych w Polsce

Muzykę prezentujemy z legalnych nośników CD, przynależymy do stowarzyszeń i klubów DJ-skich. Pracujemy wyłacznie na profesjonalnym sprzęcie nagłaśniającym i oświetleniowym renomowanych firm.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy jak równiez z opiniami dotyczacymi Naszej pracy.

Małgorzata Próchnicka

22.09.2017 // rdj.pl