Eventy

Zajmujemy się oprawa muzyczną i scenografią świetlną rozmaitych wydarzeń:

Budujemy sceny, zadaszenia, organizujemy wszelkie atrakcje.

Nasze eventy posiadają wyjątkowy charakter, wynikający z dużego doświadczenia i wszechstronnego przygotowania są one 'skrojone na miarę' dla każdego klienta. Każdy uczestnik takiej zabawy będzie czuł, że wydarzenie zostało przygotowane specjalnie dla niego.

Przy prowadzeniu dużych imprez,tam gdzie potrzebny jest zawodowy konferansjer współpracujemy z mistrzem tematu Jarosławem Bukowskim

Jednak naszą największą pasją jest muzyka...

Prezentujemy zarówno klimaty jazzowe, acid-jazzowe, smooth jazzowe, chillioutowe.
Nie stronimy od dobrego rocka, bluesa, swingu czy rock'n'roll'a.
Rozgrzewamy parkiety klimatami latynoamerykańskimi,house'owymi czy klubowymi.
Gramy evergreny począwszy do lat 50-tych przez szalone lata 60-te, epokę disco, new age i italo-disco lat 80 początki house i lata 90-te po nowości popowe i klubowe z list przebojów. Potrafimy stworzyć klimat muzyczny nawet w średniowiecznych zamkach.

Od pomysłu do scenariusza, przez przygotowania aż do realizacji - na każdym etapie projektu dokładnie i profesjonalnie ustalamy z Klientem każdy detal, aby impreza była zgodna z dążeniami marketingowymi zamawiającego. Pomożemy z chęcią przy nietypowych zleceniach, lubimy wyzwania.

Prowadziliśmy z powodzeniem cykl tematycznych imprez muzycznych pt: "Czar PRL-u" , "Noc z Salsą","Gangsterskie Chicago", "Swing swing swing" , "Klubowalec" , "Czarna Noc" , "Houseownia" .

Aktualnie przygotowujemy,wspólnie z LFX.PL,cykl imprez w hali Arena Legionowo.Będą one realizowane w 2012 roku.

22.09.2017 // rdj.pl