Studniówki

Studniówka  jest specyficznym wydarzeniem,zwykle rozpoczyna się w konwencji balu a po części oficjalnej zamienia się w mega imprezę. Jak większość imprez studniówki obciążone są dużym stresem ze strony oranizatorów, zarówno rodziców jak i młodzieży. Jesteśmy na Waszej studniówce od tego żeby odstresować wszystkich przed imprezą jak i w trakcie.

Powierzając Naszej firmie oprawę muzyczną i oświetleniową studniówki, możecie Państwo spokojnie czekać do pierwszych taktów Poloneza...

Zapewniamy pełną obsługę DJ-ską/dwóch DJ-ów/. Projektujemy adekwatnie do sali system nagłaśniający oraz scenografię oświetleniową.Staramy się maksymalizować ilość efektów i atrakcji przy minimalizowaniu kosztów tak aby mieścić się w budżetach oranizatorów.

Repertuar zawsze można konsultować z prowadzącymi zarówno przed jak i w trakcie imprezy. Pomimo dużego doświadczenie zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje osób biorących udział w imprezie.

Wasza impreza z Naszym udziałem będzie niezapomnianym przeżyciem. W tym roku oferujemy specjalne bonusy studniówkowe-zapraszamy do kontaktu 609612516


Graliśmy min. dla:

22.09.2017 // rdj.pl